Sipura.802.cz | Sipura/Linksys | D-Link | Grandstream | FAQ | VoIP Programy

Obecná nastavení WIFI

Obecná nastavení všech podporovaných i nepodporovaných zarízení

Je obecně známo že zakladní nastavení všech zařízení je stejné.
Liší se jen v názvéch daných hodnot a to téměř minimálně. Pro klienty kteří mají jiná zařízení než z naší nabídky podporovaných jsme vytvořili zkáceny návod jak nastavi zařízení. Bohužel pro nepodporovaná zařízení neposkytujeme žádnou technickou podporu. Veškerá zařízení která jsou připojitelná na naši službu WIFI musí podporovat režím CLIENT MODE.

WIFI a jak to funguje od začátku

Veškeré naše vysílače jsou volně dostupné. Stačí se jen zaregistrovat na www.802.cz pod službou wifi. Dostanete na emailovou adresu uvedenou v registraci autorizační email který, stačí jen potvrdit. Následně se v emailu dozvíte také symboly pro platbu. Zaplatíte a po příchodu platby si stačí jen vybrat vysílač začínající na www802cz*******openDHCP. Potom se připojíte a na PC si nastavíte přidělování IP adresy automaticky. Jakmile dostanete naší IP adresu. Naše IP adresy jsou veřejné. Zadáte do prohlížeče jakoukoliv stránku a zobrazí se Vám naše Internetová brána 802.cz. Na internetové bráně se přihlásíte Vaš9m přihlašovacím jménem a hesle které, jste si zvolili sami při registraci. Autorizační brána Vám pogratuluje že jste se úspěšně zaregistrovali. Nyní stačí jen vyčkat maximálně 30 minut a Vaše připojení je zcela funkční.

Základni hodnoty pro nastavení Služby Wifi

Transmission Rate/Basic Rates/TX Rates: 11 Mbps
RTS Threshold: 512
Fragmentation Threshold: 2346 - 512 ( Fragmentation Threshold: Tuto hodnotu doporučujeme nastavovat na jinou než standardní pouze v případě, že připojení (zejména rychlost uploadu), není zcela v pořádku. Doporučujeme s parametrem experimentovat - defaultní hodnotu 2346 postupně snižovat dokud nebude kvalita připojení uspokojivá. Hodnota nesmí být nastavena na nižší než 512. )
Antenna Selection: External Antenna

Duležite informace pro Klienty vzuživající službu WIFI