Sipura.802.cz | Sipura/Linksys | D-Link | Grandstream | FAQ | VoIP Programy

Internet Dotazy

Zde naleznete jen internetove dotazy
Lze pripojit vice PC k jedne internetove pripojce?

Ano lze připojit dva či více PC k našemu připojení. Ovšem je nutné před tyto dva PC dát ROUTER, který rozděluje internet do dvou PC zároveň. Pokud nechce te použít ROUTER budete se pokaždé co budete chtít jít na internet znova přihlašovat na naší internetové bráně a, nasledně vyčkáte cca 30 minut.


Nefunguje odesilani a prijimani POSTY / SMTP nebo POP3

Pro příchozi nastavení Outloku je nutné nastavit pop3 a pro odchozi smtp. Pop3 se odvozuje od Vaši emailove schránky. Tudiž jestli-že máte napřiklad "j.novak@seznam.cz", tak budete mít server příchozí pošty:"pop3.seznam.cz" . Pokud jste připojen do internetu prostřednictvím 802.cz. Budete mít server odchozí pošty: smtp.802.cz. Jestli-že nejste připojen do internetu prostřednictvím 802.cz. Musíte se zeptat na odchozí server pošty Vaše poskytovatele připojení internetu.


Co je to Expirace?

Expirace je datum kdy Vám bude stržen paušal za Váš internetovou, telefonní službu či televizní službu a datum expirace se posune o další měsíc. Napapřiklad u služby VOX je finnanční částka jen jedna koruna.


Zde bude k dispozici formular kde bude mit podle klicoveho slo va klient moznost vyhledat dotaz který se bude tykat služby INTERNET.

Nenašli jste zde odpoved na Váš dotaz a rádi by jste ho zde viděli?